vrijdag 14 februari 2020 - 21:21 | Jan Leirs
Het idee voor "Speel" ontstond ergens in januari 2018, op de luchthaven van Tanger. Daar dwarrelde in Raymonds hoofd een melodie binnen, die uiteindelijk zou uitgroeien tot "Je krijgt alles wat je wil". Vervolgens begon Raymond allerlei flarden, die hij vaak laat passeren, te noteren. Maar wel met de filosofie dat er steeds een treffelijke melodie in moest zijn verwerkt.
Met die melodieën op zak, alsook enkele nummers die al in Raymond zijn schuif lagen (zoals "Tegenwoordig" en "’k Heb je graag"), trok hij naar producer Jean-Marie Aerts. Jean-Marie, door Raymond ook wel 'muziekmonnik' genoemd, ging ermee aan de slag, waarna een ingetogen voorbereiding en opname volgde.
Net als de single "Bitter en bot" zijn ook de andere twaalf liedjes op "Speel" zo compact mogelijk geworden. Het ding gezegd krijgen in twee of drie minuten - dat is iets waar Raymond veel genoegen in schept.
"Speel" is verschenen op cd, vinyl en alle digitale platformen. Daarnaast verschijnt er ook een fotoboek over Raymond bij uitgeverij Lannoo. Wie de muzikant graag in levende lijve aan het werk ziet, kan de komende maanden terecht in diverse Vlaamse zalen.
Sociale media
Facebook
Volg Jouwradio op Facebook
Instagram
Alle nieuwe muziek op @Jouwradio Instagram