zaterdag 2 mei 2020 - 20:06 | Jan Leirs
Voor Nina Butera is het inmiddels haar zesde Nederlandstalige single. "Elke song scoort telkens beter dan de vorige en intussen mochten we al verschillende keren in de Vlaamse Ultratop 50 staan, iets wat nog steeds als een droom aanvoelt", glundert ze.
Volgens producer Christophe Severs is het zijn beste song ooit: "Ik kan niet uitleggen waarom, maar toen Nina en ik 'Van vooraf aan' schreven, hadden we beiden het gevoel dat deze song iets magisch had, net nog dat tikkeltje meer dan haar vorige songs. We schreven hem vlak na het overlijden van mijn vader (Paul Severs) en dat verklaart waarom er zo veel gevoel in vervat zit."
White Bird: "Toen Christophe mij 'Van vooraf aan' liet horen, zat ik in een moeilijke periode en ging de gevoelige tekst recht naar mijn hart. Ik heb dan ook geen seconde getwijfeld om samen te werken met Nina, die volgens mij een echt natuurtalent is. Onze stemmen passen ook ongelofelijk goed samen en maken de boodschap van de song nog mooier."
Het duet werd ingezongen vóór de corona-quarantaine, maar voor het opnemen van de bijhorende videoclip moesten creatieve oplossingen worden gezocht. Samen met Cameraworks kon uiteindelijk worden voldaan aan de lockdown-richtlijnen.
Sociale media
Facebook
Volg Jouwradio op Facebook
Instagram
Alle nieuwe muziek op @Jouwradio Instagram