woensdag 26 mei 2021 - 21:16 | Jan Leirs
Bandleden Mathieu Terryn, Oliver Symons en Simon Nuytten hebben hard aan het nieuwe album gewerkt. In de studio sleutelden ze samen aan de teksten en werkten ze gezamenlijk de muziek uit. Zoals vanouds leverde dit weer glorieuze popmelodieën en refreinen op die schreeuwen om meegebruld te worden door volle zalen en festivalweides.
Bazart heeft de tijd genomen om aan zelfreflectie te doen en goed na te denken over waar de groep precies voor staat: sterke songs, gekoppeld aan een groots geluid. Het valt bovendien op dat de groep veel aan kennis, wijsheid en zelfvertrouwen heeft gewonnen. "De jonge piepkuikens van vroeger zijn intussen koppige hanen geworden", vat Mathieu het met een mooie metafoor samen.
Als tekstschrijver heeft Mathieu Terryn zijn unieke stijl verder geperfectioneerd. Zijn woorden ademen een sfeer uit waarbij ze niet letterlijk begrepen hoeven te worden, maar ieder er zijn eigen invulling aan kan geven.
Op "Onderweg" schitteren tien nummers, waaronder de vorig jaar al uitgebrachte singles "Alles of niets" en "Denk maar niet aan morgen". Ook de huidige single "Anders" ontbreekt niet, waarvan het refrein overigens perfect het nieuwe album samenvat: "Dit is anders, maar het voelt alsof ik hier al ben geweest..."
Op 19 november zal Bazart live te bewonderen zijn in de Lotto Arena in Antwerpen.
Sociale media
Facebook
Volg Jouwradio op Facebook
Instagram
Alle nieuwe muziek op @Jouwradio Instagram