Biografie Christoff
Christoff De Bolle werd geboren op 18 juni 1976.
Het begon voor hem allemaal in 1991 door zijn deelname aan de VTM-soundmixshow met het nummer "Voor Jou". In dat zelfde jaar kwam ook meteen zijn eerste single uit "Ik voel me zo goed".
In 1992 werd de fanclub opgericht die ondertussen is uitgegroeid tot een van de grootste van Vlaanderen. In dat jaar nam hij een eerste duet op met zus Lindsay "Liefde is meer dan een woord". Het eerste van een reeks succesvolle duetten.
Het hoogtepunt uit 1993 was zijn deelname aan de preselecties van eurosong waar hij het als jongste kandidaat moest opnemen tegen grote, vaste waarden.
In 1994 tekende hij zijn eerste professionele platencontract, zijn producer werd John Terra die meer dan 11 jaar lang zijn belangrijkste bron van muzikale inspiratie was.
1995 was het jaar waarin hij zijn allereerste grote hit scoorde "Onder de Toren".
In 1996 bracht hij zijn allereerste album "Intro" uit, ingredi?nten waren Onder de Toren, De levensgenieter, We nemen elkaar zoals we zijn, allemaal stuk voor stuk hits waardoor dit album meteen goud werd.
In 1997 vierde Christoff zijn 21ste verjaardag met een nieuwe album "In Volle Vlucht". Het hoogtepunt uit dit album werd "Kopje Onder" en de mooiste herinneringen uit dit jaar was het duet dat hij samen met Will Tura zong aan de piano.
Sociale media
Vind ons op Facebook
Volg ons op Twitter
@jouwradio volgen